שירותי המשרד

כל הקשת לעסקים בצמיחה

שירותי המשרד

משרד רואה החשבון ענת אשד גלזר מלווה עסקים לצמיחה עסקית וכלכלית.
המשרד מעניק שרותי ראיית חשבון ומשלב נבחרת יועצים המהווים עטיפה כוללת להתפתחות העסק.
גישת העבודה של המשרד מבוססת על בקיאות עסקית וראייה הוליסטית מעבר למספרים. לקוחות המשרד מעידים על אכפתיות יוצאת דופן וזוכים לקבל יעוץ והכוונה על כיווני הפעולה המיטביים בכל שלב על מנת להתפתח, לגדול ולהרוויח.

הנהלת חשבונות

השרות מיועד לעצמאים מסוג עוסק פטור או עוסק מורשה.

אנו מקבלים מכם את החומר, דואגים שיירשם נכון בהנהלת החשבונות כך שניהול הספרים שלכם יהיה תקין ועל פי חוק. לקראת כל מועד דיווח תקבלו מאיתנו תזכורת להעביר את החומר, אם אתם מנויים ב- Fine Nancy, פשוט נכנס למערכת ונקבל את כל הנתונים בקליק. נבצע את החישוב, נעדכן אתכם בסכומים ונשלם עבורכם מקדמות מס הכנסה ומע"מ למוסדות. הניהול המסודר והליווי המקצועי שלנו יוצרים לכם את רשת הבטחון מול מס הכנסה ומע"מ. חשוב לציין שהעבודה עם ה- Fine Nancy, התוכנה הייחודית שלנו להנהלת חשבונות, מאפשרת לכם שליטה מצוינת בעסק כאשר אנו מדווחים ומנהלים את כל הנדרש מול הרשויות.
איך בעלי עסקים קטנים יכולים לנהל לבד את החשבונות בקלות בעזרת תוכנת הנהלת חשבונות?

עוסק פטור או עוסק מורשה

משכורות

לקוחותינו המעסיקים עובדים זוכים לשרות חישוב המשכורות לעובדים

הכולל הפקת תלושי שכר והפרשת תשלומים לרשויות, לפנסיה וקרן השתלמות. אנו מקפידים שאתם המעסיקים תשלמו לעובדים שלכם בזמן ועל פי חוקי השכר במדינת ישראל, כיאה למעסיקים הוגנים ואמינים

שרות חישוב המשכורות לעובדים

ראיית חשבון

אנו מגישים דוחות שנתיים ללקוחותינו

במגזר הפרטי, חברות, עמותות, עוסק מורשה, עוסק פטור, מטפלים בדוחות מבוקרים לחברות ודואגים לדיווח בזמן לרשויות המס.
אנו מגישים בשם לקוחות דוחות שונים לבנקים, קרנות בערבות מדינה וגורמים נוספים המבקשים דוחות מרואה החשבון. אנו דואגים לספק ללקוחותינו אישור ניכוי מס במקור וניהול ספרים. אנו מגישים את הצהרת ההון, דוח אותו מתבקשים עצמאים למלא אחת למספר שנים, כל סוגי ההון שברשותך הם רלבנטיים לדוגמא: נדל"ן למגורים ומסחרי בארץ ובעולם, חשבונות הבנק, הפרשות לפנסיה, חסכונות, כלי רכב, תכולת הבית וכל הון הקיים בישראל או בחו"ל. ישנה חשיבות שההצהרה תוגש על ידי רואה חשבון.
רוצים לשמוע עלינו עוד?

דוחות שנתיים

תכנית עסקית

התוכנית העסקית מאפשרת לעצמאים לתכנן ולבנות את התפתחות העסק.

אנו יוצרים תוכניות עסקיות עבור עצמאים העוסקים במגוון רחב של תחומים.
התוכנית העסקית מזמינה אותך לחלום את העסק שלך מחדש. מדייקת את קהל היעד, מכוונת למיצוב הרצוי בשוק, מביטה מקרוב מה גובה הכנסה שיאפשר לך חיים נינוחים כלכלית ובונה את השירותים והמוצרים שיממשו את החלומות והרצונות שלך.
אנו עדים שוב ושוב כיצד משפיעה השקעה בתכנון יעדי הצמיחה על השגת את המטרות והיעדים העסקיים.
מי צריך לעשות תכנית עסקית?

מתי לקחת הלוואה לעסק?

גיוס אשראי

עצמאים וחברות רבים נתקלים בבעיות בתזרים המזומנים בבנק,

לשם כך אנו מציעים שרות של גיוס אשראי. אנו מנהלים את הבקשה לקבלת הלוואה מהבנק לטווח קצר או ארוך. חשוב שהפניה לבנק תעשה בצורה מקצועית, הבקיאה בתנאי האשראי העדכניים בבנקים. בשנה האחרונה ליווינו עשרות עסקים לגייס כ- 1.5 מיליון ₪ בהלוואות פרטיות מהבנקים הגדולים בישראל.
אז מתי עסק צריך לקחת הלוואה?

 

בעיות בתזרים המזומנים בבנק

גיוס הון

חברות סטארט אפ וחברות בהקמה פונות אלינו במטרה למצוא משקיעים.

אנו מחפשים עבורם משקיע מתאים ויוצרים את החיבור. חשוב לציין שהחיבור נעשה לפי העניין וההתאמה בין המשקיע לחברה. למשקיעים חשוב לדעת שהבחירה להשקיע בחברה היא נכונה ומושכלת. לעיתים נוכל להמליץ ללקוחות המקבלים מאיתנו שרותי הנהלת חשבונות לשקול לחפש משקיע במטרה להגשים את היעדים העסקיים ששמו לעצמם. זה היתרון של עבודה איתנו, הידיעה שמי שמטפל בחשבונות שלך, רואה מעבר למספרים ומציע נתיבי התפתחות שלא חשבת עליהם.

איך מוצאים משקיעים

CFO במיקור חוץ

אנו מציעים שירותי ניהול כספים במיקור חוץ,

שירותים הנבנים בצורה מודולרית עם הלקוח והכוללים מעטפת מלאה כגון: ליווי וייעוץ, בניית ומעקב תקציבים, תזרימי מזומנים, דו"חות ודיווחים, סיוע בעבודה עם משקיעים וגיוס כספים, עבודה מול בנקים, השתתפות בישיבות וכל שירות נוסף אשר יסייע לחברה.
שרותי ניהול הכספים ניתנים בליווי צמוד ואישי על ידי ענת אשד גלזר, רואת חשבון מוסמכת וותיקה, בעלת ניסיון עשיר בתחום ניהול כספים, חשבות וראיית חשבון.
רוצים לקרא עוד על cfo –  ניהול כספים במיקור חוץ?

שירותי ניהול כספים במיקור חוץ

רוצה גם לעבור מהפך?

צרו איתנו קשר ונראה מה מתאים לכם…