אודות המשרד

כל הקשת לצמיחה עסקית

"אני מאוד גאה בשרות שהמשרד שלי מעניק ללקוחותיי. הדרך לימדה אותי להביט ולראות מבעד למספרים, לחפש את המסלול שהכי מתאים לאדם מסוים על מנת להגיע לשגשוג כלכלי, לזהות את הגורמים המהותיים עבור בעל עסק להצליח לאורך זמן. זו הסיבה שצירפתי למעגל נותני השירותים, יועצים ואנשי מקצוע מתחומים נוספים, כך שיחד נוכל לעשות משהו נפלא עבור בעלי העסקים."

/ ענת אשד גלזר, רואת חשבון
אודות ענת אשד גלזר
ענת אשד גלזר הנה בעלת תואר ראשון בראיית חשבון ומנהל עסקים משנת 1996 ובעלת תואר שני במנהל עסקים משנת 2000. התחילה את דרכה ברשות המיסים, ולאחר מכן מילאה שורה של תפקידי סמנכ"ל כספים בחברות כמו BIOSENSE WEBSTER, חברת בת של JOHNSON&JOHNSON, חברה של ה- WASHINGTON POST, חברות סטארט אפ ועוד.
בשנת 2010 הקימה ענת את חברת "אשד ייעוץ וניהול פיננסי בע"מ" הנותנת שירותי ניהול כספים, ייעוץ עסקי ושירותי הנה"ח לחברות, עמותות ועצמאיים, ייעוץ מס, הכנת משכורות, דיווחים לרשויות המס ועוד.
משנת 2013 ענת הינה רואת חשבון עצמאית המטפלת בעסקים גדולים, בינוניים וקטנים ומעניקה שירות הכולל, עריכת והגשת דו"חות כספיים, דו"חות מדען, תכניות עסקיות, דוחות לבעלי מניות, עבודה מול יועצי הנפקות בחו"ל ועוד.
מהווה OUTSOURCING CFO לכמה חברות הייטק. כמו כן, ענת מכהנת כדירקטורית בכמה חברות בעלות היקף פעילות ניכר.
המלצות על ענת אשד גלזר

בכל פעם שאני מעלה דילמה או בעיה, רואת החשבון שלי מפנה אותי לאנשי מקצוע מתאימים, שעובדים איתה. אני זוכה לתחושה של אכפתיות יוצאת דופן.
זו הדרך להצליח על אמת.

בעלת עסק בתחום העיצוב משתפת
לנבחרת היועצים

אכפת לנו לדבר איתכם

אתם רוצים להנות מהשירות שלנו?
מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם