אודות המשרד

מספרים ונשמה
באותה נשימה

החזון שלנו: לקדם בעלי עסקים קטנים ובינוניים, לחיות ברווחה כלכלית

גישת העבודה של המשרד מבוססת בקיאות עסקית מעמיקה וראייה הוליסטית, הרבה מעבר למספרים. לקוחות המשרד מעידים על אכפתיות יוצאת דופן וזוכים לקבל ייעוץ מותאם אישית הכולל את כיווני הפעולה המיטביים בכל שלב בדרך, במטרה להתפתח, לגדול ולהרוויח.

כשאנחנו הופכים להיות עצמאיים, כל המחשבה והפוקוס שלנו מופנים לתחום שאנחנו עוסקים בו. וזה חשוב ונפלא. רק שמעבר לזה כל עסק צריך גם לנהל. חשבונות, דוחות, ניהול כספים, גיוס תקציבים ועוד, הם חלק בלתי נפרד מהעסק.. ויותר מזה, מדובר למעשה בחלק מהותי וחשוב.

דוחות וחשבונות העסק הם מערכת העצבים המרכזית של כל עסק. הם משקפים לנו את התזרים והתנועה ואת כיוון ההתפתחות של העסק. היכן הוא נמצא היום, מה הפוטנציאל הגבוה ביותר שלו ואיך להביא אותו לשם. וכדי שהמספרים של העסק שלכם יוכלו לעשות את כל זה, צריך ליצור מערך שירותים נרחב בשילוב מומחים בתחומים נלווים ומשלימים. וזו ההבנה שעומדת מאחורי המשרד שלנו.

אנחנו כאן לתת מענה במנעד שירותים נרחב, במטרה ללוות עסקים, קטנים ובינוניים, לצמיחה עסקית וכלכלית. שירותי הנהלת חשבונות וראיית חשבון מלאים, דרך FINENANCY – אפליקציה לניהול עסק שכל עצמאי פשוט חייב להכיר, בניית תכנית עסקית, ייעוץ וליווי בנושאי גיוס הון ואשראי, וניהול כספים במיקור חוץ. והדובדבן… שירות FINANSOUL – ליווי עסקי מלא לצמיחה, דרך טיפול מלא בתחום הפיננסי. בנוסף, שנים של ניסיון ושיתופי פעולה עם בעלי מקצוע שונים, כגון אנשי ביטוח ועורכי דין, מאמנים אישיים ומטפלים, אנשי מיתוג ופרסום, בוני אתרים ועוד.. מונגשים ללקוחותינו כדי לאפשר יישום מלא וכולל, של תכנית ההתפתחות.

הרחבה אודות השירותים השונים תוכלו למצוא כאן

ענת אשד גלזר - מקימת ומנכ"לית המשרד

"הדרך לימדה אותי להתבונן ולראות מבעד למספרים. להבין את התמונה הרחבה ולחפש את המסלול המתאים ביותר לשגשוג כלכלי, עבור העסק והאדם שמאחוריו. לזהות את הגורמים המהותיים להצלחה עבור כל לקוח, ולהעניק לו את כל מה שרק יצטרך. לדעת כיצד לנהל עסק, איך לעבוד בערנות עם כל הפן הכספי, להתנהל עם אסטרטגיה שיווקית ממנפת, והכי חשוב, להקשיב לחלומות ולאתר חסמים. כל אלה ועוד, הם הסיבה שצירפתי למעגל קשת מרהיבה של נותני שירותים, יועצים ומומחים מתחומים נלווים שנוכל להפנות אתכם כשיעלה הצורך. כך שיחד, נוכל לעשות עבורכם משהו נפלא".

ענת אשד גלזר, רואת חשבון לחברות ועסקים, מומחית בתחומה (עריכת והגשת דו”חות כספיים, דו”חות מדען, תוכנית עסקית, דוחות לבעלי מניות, עבודה מול יועצי הנפקות בחו”ל ועוד..) עם ניסיון רב שנים בליווי עסקי וייעוץ לעסקים גדולים, בינוניים וקטנים. כמו כן, מהווה OUTSOURCING CFO  לחברות הייטק, ומכהנת כדירקטורית במספר חברות בעלות היקף פעילות משמעותי.