גיוס הון ואשראי

נותנים כתף לגב הכלכלי שלך

המצב האופטימאלי לכל עסק הוא שכל פעילותו תמומן על ידי הרווחים של העסק. ועדיין, לא מעט עסקים, חברות ועצמאיים, נתקלים במצבים בהם תזרים המזומנים בבנק דורש חיזוק חיצוני. במקרים כאלה, גיוס אשראי הוא פתרון לגיטימי. רק צריך לדעת כיצד לנהל אותו.

בשנה האחרונה ליווינו עשרות עסקים לגייס כ- 2 מיליון ₪ בהלוואות פרטיות מהבנקים הגדולים בישראל. אנחנו מלווים את התהליך החל מניהול הבקשה ועד לקבלת ההלוואה לטווח קצר או ארוך, תוך הקפדה על פניה מקצועית לבנק עם בקיאות בתנאי האשראי העדכניים בבנקים.

המשמעות של הלוואה, היא קניית כסף – בכסף. לכן, יש משמעות גבוהה ביותר לטיימינג של לקיחת ההלוואה מבחינת מצב העסק. כאשר אנחנו מנהלים גיוס אשראי, אנו לומדים את עקומת העסק לאורך השנה (האם יש תקופות / עונות חזקות יותר) ומתכננים את גיוס האשראי לתקופה טובה וחזקה יותר של העסק. גיוס אשראי ממקום כזה יסייע לנו להשיג את תנאי הריבית הטובים ביותר עבור העסק שלך. וזה רק פרמטר אחד. תכנון אשראי נכון כולל כתיבת תכנית עסקית, תכנון לטווח ארוך ובחינה של אפיקי האשראי השונים, מבחינת כדאיות ואפשרויות העסק.

אנחנו מנהלים תהליכי גיוס הון ואשראי עבור עסקים בהקמה או בהתרחבות, עסקים עונתיים שזקוקים למימון חיצוני בתקופה החלשה ביותר, ואף בעסקים שנקלעו למצוקה כלשהי (בהתאם ליכולת ההחזר, ואישור הבנק כמובן). ובנוסף, אנחנו נותנים מענה בחיפוש משקיעים עבור חברות סטארט-אפ וחברות בהקמה, תוך התחשבות בהתאמה בין המשקיע לחברה מבחינת תחומי עניין. כל זאת בראייה רחבה וממנפת, שיכולה להציע לכם  נתיבי התפתחות שונים שלא חשבת עליהם.

ניתן לקבל אשראי או מימון במספר אפיקים:

ככול שסכום ההלוואה גבוה יותר, כך ההשוואה בין מספר גורמים, תכנון וניהול נכון, והיכרות מעמיקה עם תנאי השוק- חשובים ומשמעותיים יותר. ובדיוק בשביל זה אנחנו כאן. ללוות אתכם בתהליך, בבניית תוכנית עסקית, בדרך הגישה לגורמים המלווים ובמקח על הריבית- מתוך תמונה כוללת של ליווי עסקי לשגשוג העסק שלכם.

שירותי המשרד

הנהלת חשבונות וראיית חשבון

FineNancy

FinanSoul

תכנית עסקית

גיוס הון ואשראי

ניהול כספים במיקור חוץ