ניהול כספים במיקור חוץ

מעבר למספרים, מעבר לשגרה

עם עליית חברות הסטארטאפ ויזמי העולם החדש בשנים האחרונות, התפתחה נישה חדשה המתאימה לרואה חשבון לחברות המומחים גם בליווי עסקי וראייה אסטרטגית. קוראים לזה OUTSOURCING CFO (ניהול כספים במיקור חוץ).

ניהול כספים במיקור חוץ, נותן מענה לחברות שצריכות מערך שירותים כולל, עם התאמה ייחודית לתחומם וערך מוסף, מעבר לניהול השוטף:

Outsourcing
CFO

שירות ניהול כספים במיקור חוץ נדרש לרוב בחברות המאגדות תחתיהן עובדים, שיש להן משקיעים או שהן לפני גיוסם, והנמצאות בשלב מתקדם של פיתוח המוצר או השירות שלהן.

מיקור חוץ מסוג זה, מהווה ניהול וליווי עסקי ברבדים רבים ומעניק שליטה מעמיקה על כל מערך הכספים של החברה, ותובנות לגבי כיווני התפתחות שלה.

אנחנו בונים את השירות ומורכבותו באופן מודולארי עבור כל לקוח, בליווי צמוד ואישי של ענת אשד גלזר, רואת חשבון מוסמכת וותיקה ובעלת ניסיון עשיר וידע מעמיק בתחום ניהול הכספים.

כל זאת, כדי להעניק את הערך המוסף, להיות שם ולתת מענה בכל שאלה שעולה בנוגע לעובדים, לבקשות מול הבנק בתנאים מיוחדים וכל שירות שיסייע למימוש הפוטנציאל הגבוה ביותר של החברה. השירות מתאים גם לחברות וותיקות שצריכות שירותי הנהלת חשבונות שהולכים מעבר לשגרה ומביאים ערך מוסף.

שירותי המשרד

הנהלת חשבונות וראיית חשבון

FineNancy

FinanSoul

תכנית עסקית

גיוס הון ואשראי

ניהול כספים במיקור חוץ