סיפורי לקוחות

מעשה שהיה כך היה

המלצות על ענת אשד גלזר

מחוסר ודאות ליציבות כלכלית

הוא הגיע בחוסר ודאות לאחר פיטורין מחברת הייטק שנקנתה ע"י חברה אחרת.
בפגישה הראשונה זיהינו יחד כי ישנם לקוחות פוטנציאליים המכירים אותו בענף ועלתה האפשרות שיהיה כדאי להם להקים חברה בע"מ. הם הלכו על הרעיון הזה והעסיקו אותו כשכיר בחברה שלהם.
בת זוגו הצטרפה לעסק בתור מנהלת אדמיניסטרציה. כשישבנו לחשוב על הרחבת הלקוחות הפוטנציאליים הדרכתי אותו כיצד לגשת לסמנכ"לים ומנכ"לים בחברות ולהציע את שרותיו. העסק צמח יפה מאוד.
כעבור כשנה, זיהיתי את הלחץ שלו לקראת התשלום למע"מ ומס הכנסה, בת זוגו שיתפה שהם במצוקה כלכלית ולמרות שהעסק מרוויח מאוד יפה, הם נמצאים במינוס בבנק כבר שנים ולוקחים הלוואות כדי לפרנס את המשפחה.
הפניתי אותם לפזית קורן, יועצת כלכלת המשפחה מנבחרת היועצים שלנו, העוסקת גם באשראי והשקעות. פזית ליוותה אותם בתהליך הבראה משפחתי וכלכלי.
לאחר שנה מסיום התהליך הם חיים ברווחה כלכלית, המינוס הפך לפלוס, העסק מפרנס אותם בכבוד, מלאי הודיה על השרות שקיבלו וממשיכים לקבל.

המלצות על ענת אשד גלזר

קיבוצניקית יורשת

אמו של לקוח, אישה בת 70, המתגוררת בקיבוץ כל חייה. נולדה והתגוררה בארה"ב בתקופה מסוימת מחייה, צברה כספי ירושה מאביה וכספים שחסכה כשעבדה בארה"ב.
שיתפה אותי בחשש שלה שידעו חבריה בקיבוץ שיש לה עניינים עם מס הכנסה.
במסגרת פרסום "נוהל גילוי מרצון" של רשות המיסים, פניתי באישורה למס הכנסה בבקשה לדווח על הכספים וביקשתי שיטפלו בצורה חסויה וישלחו את המכתבים אליי או לבנה.
קיבלנו את האישור ממס הכנסה, דיווחתי עבורה דוחות כספיים על 10 שנים,
היא שילמה את המס שהיתה צריכה בישראל ובכך כל הכספים שלה בארה"ב הפכו לגלויים וחוקיים,
כך השתחררה בשלום מהחששות. אני ממשיכה לדווח לה את הדוחות הכספיים מדי שנה.
סוף טוב, הכל טוב.

המלצות על ענת אשד גלזר

הבנק התרשם ואישר הלוואה

לקוחה עצמאית בעלת עסק בתחום הייעוץ, הקימה קהילה מרשימה, מנחה קורסים, העסק עובד יפה. הגיעה השעה והיא מתכננת להקים פרויקט גדול בעסק, אשר לשמו החלה בגיוס כספים באמצעות גיוס המונים. משלמת לספקים עוד לפני שקיבלה את כספי הגיוס.
במהלך העבודה המשותפת, אני רואה שישנה מצוקה בתזרים המזומנים, מתקשה לשלם את המע"מ ומס הכנסה בזמן, דוחה את מועד התשלום ואף מקבלת עיקול. הצעתי לה לגייס הלוואה מבנק על מנת להקל על מצוקת המזומנים. בניתי עבורה תכנית עסקית, בה הוצגה תחזית הרווחיות לשלוש השנים הבאות, פנינו לבנק והצגנו את התוכנית. מנהלת המחלקה העסקית בבנק מאוד מתרשמת מבעלת העסק ומהעסק המתפתח, הצלחנו לגייס הלוואה 140,000 ₪, ללא שעבוד נכסים וללא בטחונות. גיוס ההמונים הגיע לסיומו המוצלח, העסק מתפתח צומח ומצליח.